Centralna enota

OBVESTILO ZA STARŠE

Objava: 28. 10. 2020

Spoštovani starši.

Jutri naj bi izvedeli nove informacije, kakšna je trenutna epidemiološka slika v državi in na kakšen način bomo vrtci lahko organizirali varstvo za otroke.

Zaradi lažje organizacije dela vas prosimo, če lahko do petka, 30. 10. 2020 do 9.00 ure sporočite vzgojiteljici vašega otroka po e pošti, če potrebujete varstvo v naslednjem tednu.

Verjetno bodo uradna navodila podana šele v petek, zato vas že sedaj prosim za razumevanje glede obveščanja konec tedna, mogoče celo čez vikend.

Zahvaljujem se vam za razumevanje in vam pošiljam prijazen pozdrav.

Brigita Česnik, ravnateljica.

Datum: 24. 10. 2020

ZA STARŠE OTROK KI BODO V PONEDELJEK, 26. 10. 2020

PRIPELJALI OTROKE V VRTEC

Starši, ki potrebujete nujno varstvo otroka in ste prihod otroka tudi javili vzgojiteljici, to izkažete s potrdilom delodajalca obeh staršev.
Potrdili oddate v ponedeljek ob oddaji otroka. V primeru, da do ponedeljka potrdil ne dobite, ju oddajte najkasneje ob prevzemu otroka.
Ravno tako prinesite zjutraj potrdilo o zdravstvenem stanju otroka.
IZJAVA STARŠEV O ZDRAVSTVENEM STANJU OTROKA

V upanju, da bomo čim prej zajezili širjenje okužb in da bomo vse enote vrtca kar najhitreje spet odprli, vas lepo pozdravljam.

Brigita Česnik, ravnateljica

DATUM: 23. 10 2020

CENTRALNI VRTEC – DEŽURNA ENOTA VRTCA

Spoštovani starši,

obveščam vas, da smo se v dogovoru z županom Občine Logatec odločili, da bo v tednu od 26. 10 do 30. 10. 2020 dežurna enota vrtca CENTRALNI VRTEC V DOLNJEM LOGATCU.

V vrtcu bodo le otroci staršev, ki so v naprej napovedali nujnost varstva za svojega otroka in ne morejo delati od doma.

Vrtec bo odprt od 6.30 do 16.00 ure, le tako bomo lahko zagotovili čim manj združevanja otrok.

V času zaprtja vrtcev bodo starši, katerih otroci vrtca ne bodo obiskovali, plačila oproščeni.

RAZPOREDITEV OTROK IZ ENOT PO VHODIH VRTCA:

CENTRALNI VRTEC: 3. VHOD, IGRALNICE - SOVICE, ČEBELICE, METULJI
ENOTA TIČNICA: 2. VHOD, IGRALNICI - PIKAPOLONICE, ZAJČKI
ENOTA TABOR: 1. VHOD, IGRALNICI - ŽABICE, RAČKE
ENOTA ROVTE: PRI UPRAVI, IGRALNICI - MEDVEDI
ENOTI LAZE IN HOTEDRŠICA 1. VHOD NA JASLIČNI STRANI, IGRALNICA - POLŽKI
ENOTA POD KOŠEM: 1. VHOD NA JASLIČNI STRANI, IGRALNICA - MIŠKE

SKLEP ŽUPANA OBČINE LOGATEC

Hvala vsem staršem za razumevanje.
Brigita Česnik, ravnateljica

Datum. 24. 9. 2020
Spoštovani starši,
objavljamo novo okrožnico, ki smo jo vrtci prejeli s strani pristojnega ministrstva.
NIJZ je skupaj s sodelavci iz Centra za nalezljive bolezni vzgojno-izobraževalnim ustanovam posredoval posodobljena priporočila o ravnanju v povezavi z boleznijo covid – 19.
Priporočila predstavljajo posodobljeno 4. poglavje v dokumentu »Vzgoja in izobraževanje v Republiki Sloveniji v razmerah, povezanih s covid – 19/modeli in priporočila« (MIZŠ, ZŠ, NIJZ).
Povezava na priporočila v spodnjem besedilu:
POSODOBLJENA PRIPOROČILA VZGOJNO-IZOBRAŽEVALNIM USTANOVAM O RAVNANJU V POVEZAVI Z BOLEZNIJO COVID – 19 (objava 24. 9. 2020)
Ostanimo zdravi!

OBVESTILA