Letošnje leto je zaradi prisotnosti virusa zaznamovalo naš vsakdan, vendar nas ni odvrnilo, da ne bi že četrto leto zapored sodelovali v projektu Božiček za en dan. Kljub vsem omejitvam in odsotnosti večine vrtčevskih otrok, smo v okviru akcije obdarili 10 starostnikov. Odziv staršev in strokovnih delavcev je bil izjemen. Trenutna situacija je marsikoga potisnila v zelo neprijeten položaj, a smo kljub temu vnovič pokazali svojo solidarnost. Vseh 10 paketov je bilo zapolnjenih do zadnjega kotička. Vsaki škatli smo priložili tudi voščilnico, ki smo jo naredile vzgojiteljice in otroci skupaj s starši. Obveznost nošenja mask pa je obudila idejo, da vsakemu paketu dodamo tudi ročno izdelano obrazno masko.

Ostalo je še kar nekaj hrane, zato smo se odločili, da to podarimo domu starostnikov Marije in Marte. Paket so jim brezstično dostavili otroci iz starejše skupine, enote Centralnega vrtca, skupaj z voščilnico z željami ob novem letu.

Hvala vsakemu, ki je prispeval k temu, da smo že četrto leto uspešno izpeljali omenjeni projekt.

Zapisala: Maja Kljajić.

(Skupno 120 obiskov, današnjih obiskov 1)