V tednu od 2. 12. do 6.12. 2019, so bili otroci in starši vrtca Kuriček Logatec še posebej dejavni. V vrtec so prinašali hrano, ki so jo zbirali v posebni škatli in je namenjena ljudem, ki so je potrebni. Hrano so delavci vrtca dostavili v skladišče dobrodelne organizacije »ANINE ZVEZDICE«. Otroci so se v zbiralno akcijo aktivno vključili. Vsak dan je ena izmed skupin urejala in razvrščala prehranske izdelke po škatlah. Z vzgojiteljicami so se pogovarjali o pomenu solidarnosti in o tem, da se lahko odpovemo stvarem, ki jih imamo več kot bi jih potrebovali. Veseli smo, da bodo z našo pomočjo zažarele oči tistih, ki se vsakodnevno spopadajo s pomanjkanjem. Hvala staršem za sodelovanje in spodbujanje otrok k dobrodelnosti.

Mira Oblak