Paaat in Maaat …. Se je slišalo iz ust radovednih in pričakovanja polnih otrok, ki so klicali risana junaka, da se jim pridružita na športnem igrišču na Kovku v Rovtah. Bila sta maskoti Kurirčkove olimpijade in otrokom sta pričarala zabavno dopoldne s polno smeha. Prižgala sta olimpijski ogenj, dvignila olimpijsko zastavo ter otroke pospremila na jesenski pohod  po gozdu. Otroci in vzgojiteljice so na pohodu reševali jesenski bingo. Opazovali in raziskovali so naravo ter nabirali različne jesenske plodove, ki jih bodo v naslednjih dneh lahko uporabili za ustvarjanje iz naravnega materiala. Krožna pot, ki so jo otroci prehodili je bila razgibana, vodila jih je po različnih terenih, na katerih so si otroci pridobili nove gibalne izkušnje in spretnosti.

Tako so vse predšolske skupine vrtca Kurirček Logatec torek, 12. 10. 2021, preživele športno, v naravi, z veliko gibanja in zabave.

Vzgojiteljica: Martina Mlinar