Enota Laze

1370 Logatec

V enoti Laze imamo 1 oddelek – skupino otrok

v starosti od 2 do 6 let

Enota je bila odprta septembra 2011 v tamkajšnji osnovni šoli. Prostori, v katerih bivajo otroci so prenovljeni in primerni razvojnim potrebam najmlajših. Ob zgradbi je prostorno igrišče, ki ga uporabljajo tako šolski, kot predšolski otroci. Učenje otrok bogatijo prijetno vaško okolje, gozdne in travnate površine ter bližina planinskega polja, ki še dodatno ustvarja možnosti raziskovalne dejavnosti in pestrih aktivnosti v naravi. Šolski prostori imajo tudi manjšo telovadnico, ki otrokom omogočajo sproščeno gibanje tudi v deževnih in manj prijaznih zimskih dneh. Ker je tako predšolskih kot tudi osnovnošolskih otrok v tem okolju malo, so ustvarjeni odlični pogoji za prepletanje, sodelovanje in povezovanje življenja in dela otrok s krajem in krajani, ki s šolo in vrtcem zgledno sodelujejo. Zgradba ima priročno kuhinjo, v kateri se pripravlja zajtrke in malice, kosila pa se dnevno dovažajo iz logaške centralne enote.

Poslovni čas vrtca: 6.00 – 16.00

Utrinki enote Laze