Projekt: ZDRAVJE V VRTCU, vodja Azra Dukić

V letošnjem šolskem letu bomo k lepši prihodnosti prispevali s temo rdeče niti BESEDE IMAJO MOČ.

Krepili in gradili bomo medsebojne odnose ter dobro komunikacijo med otroki, starši in zaposlenimi. V pogovoru smo enakovredni, pri sprejemanju odločitev pa velja hierarhija odgovornosti. Lepo je, da se dogovorimo in sprejmemo kompromise.

Besede so pomembno orodje komunikacije –  lahko nas razveselijo, razjezijo, užalostijo … Lahko nam veliko povedo in nas naučijo nekaj novega ali nekaj zanimivega, če seveda znamo brati in dobro poslušati. Ker so tako pomembne, bodimo nanje pozorni, čuječi, izgovarjajmo jih premišljeno, odkrivajmo njihove pomene in sporočilnost.

Naše besede bomo sestavili v zgodbo, ki nam bo ostala v lepem spominu in pomagala skozi življenje.

(Skupno 45 obiskov, današnjih obiskov 1)