Enota Hotedršica

Hotedršica 120

1372 Hotedršica

tel.: 01 7507 443

V enoti Hotedršica imamo 2 oddelka – skupini otrok
v starosti od 1 do 6 let.

Ta enota deluje v Osnovni šoli Hotedršica.Prostori za najmlajše otroke so prenovljeni, svetli, otrokom prijazni in prilagojeni njihovi starosti, igralnica za starejše otroke pa je urejena v enem od razredov osnovne šole, pri čemer je bila prav tako opravljena ustrezna prilagoditev. Enota se nahaja v vaškem okolju, kjer otroci sobivajo s krajem in imajo neizmerne možnosti gibanja v naravnem okolju. Ob vrtcu se nahaja dokaj veliko igrišče, ki otrokom omogoča druženje in razvijanje dodatnih gibalnih veščin. Za gibanje uporabljajo tudi večnamenski prostor, ki si ga delijo s šolskimi otroki. Prehod otrok iz vrtca v šolo je povsem ne stresen, saj je njihovo življenje med seboj povezano tako organizacijsko kot tudi arhitekturno. Enota ima svojo kuhinjo, v kateri se kuha prehrana za šolske in predšolske otroke.

Poslovni čas vrtca: 5.30 – 16.15

Utrinki enote Hotedršica

(Skupno 517 obiskov, današnjih obiskov 1)