Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da vloge za sprejem otrok v naš vrtec sprejemamo skozi celo leto. Izpolnjene obrazce, ki jih najdete na naši spletni strani, nam lahko pošljite po redni pošti, po e-pošti ali pa nam jih prinesite osebno v tajništvo vrtca.

Za sprejem otrok med letom, vam bomo pravočasno poslali vsa potrebna obvestila v zvezi z vpisom, oziroa vas bomo obvestili, če prostega mesta za vašega otroka nimamo.

Za otroke, ki jih v vrtec vpisujete že za naslednje šolsko leto, pa vam bomo obvestila poslali v mesecu aprilu.

Radi bi vas obvestili, da je potrebno vsaj en teden pred začetkom uvajanja oziroma vstopa otroka v vrtec, v tajništvo vrtca oddati zdravniško potrdilo, na katerem mora biti razvidno, da je otrok polno cepljen proti OMR.

Prav tako bi vas radi spomnili tudi, da je potrebno en mesec pred vstopom otroka v vrtec na Center za socialno delo oddati Vlogo za uveljavljanje pravic iz javnih sredstev. Vlogo morate vložiti za vsakega otroka, ki vstopa v vrtec. Kupite ga lahko v knjigarnah oz. papirnicah.

Za vsa morebitna dodatna vprašanja glede vpisa pa vas vabimo, da pokličete svetovalno delavko vrtca, ga. Mojco Vidmar-Čepon (01/620 32 90) ali ji pišete na naslov: mojca.vidmar@vrtec-logatec.si.

(Skupno 1.105 obiskov, današnjih obiskov 1)